Африканська кукурудзяна цикадка — ЗАГРОЗА ВРОЖАЮ

Науковці виявили новий вид небезпечної кукурудзяної цикадки, що завдає шкоди кукурудзі. Цей вид цикадки виявили у двох бразильських штатах на півдні країни, а саме в Ріу-Гранді-ду-Сул і Парана, які є ключовими виробниками зернових в Бразилії. Ця нова загроза може призвести до втрат врожаю на кукурудзі та пшениці до 90%.

Африканська кукурудзяна цикадка (Leptodelphax maculigera) відома тим, що може переносити фітоплазмову затримку росту, інфекції рослин, спричинені бактеріями, а також вірус смугастості, який знижує врожайність зернових. Цей вид менший за D. maidis і має чорну пляму на передній частині голови.

Африканський кукурудзяний шкідник походить з островів поблизу Африки і зустрічається як на континенті, так і в південноєвропейських країнах. У Бразилії виявили перший випадок з цим видом.

Дослідники попереджають, що цей вид, ймовірно, вже поширений по всій території Бразилії. Тому виробники повинні бути обережні і контролювати посіви та наявність як нового виду цикадки, так і вже відомого Dalbulus maidis на своїх господарствах.

Корзина для покупок